..::
HABERLER::..


 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi: 26 Haziran 2013 Çarşamba - Saat: 21:53

Emeksiz, Şantiye İşçileriyle... - 0

Ak Parti’den Çaycuma Köy Hizmetleri Şantiyesine ziyaret


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Emeksiz, Şantiye İşçileriyle...  Emeksiz, Şantiye İşçileriyle...   Emeksiz, Şantiye İşçileriyle...  


Emeksiz, Şantiye İşçileriyle...

Ak Parti’den Çaycuma Köy Hizmetleri Şantiyesine ziyaret

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Vedat Emeksiz, yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri Arif Sefercik ve Ramazan Bostancı ile birlikte Çaycuma Köy Hizmetleri Şantiyesini ziyaret ederek şantiyede çalışan işçilerle sohbet etti.

AKP Çaycuma İlçe Başkanı Av. Vedat Emeksiz ziyarette yaptığı konuşmada; “Kışın kar yağdığında yollarımızı temizleyen, yazın bozulan yollarımızı düzelten ve tamir eden arkadaşlarımızın sizler olduğunu tüm kamuoyuna göstermek ve sizleri bu vesile ile teşekkür etmek için buradayız. Bizler İlçe Teşkilatı olarak yaptığımız çalışmaların en önemli bir bölümünün sizlerin yapmış olduğunuz çalışmalar oluşturuyor. Çaycuma’mız Türkiye’nin ve Zonguldak’ın köyde en fazla olan ilçelerinden biridir. 83 tane köyümüz var ve bu köylerimizin bulunduğu, kırsaldaki nüfusun şehirdeki nüfusa göre bu kadar yoğunluk teşkil ettiği ilçe Türkiye’de çok azdır. Bizim 100.000 nüfusumuzun 75.000’ni köylerde bulunmaktadır. Buradaki kırsaldaki vatandaşlarımızın ihtiyaçların karşılanması daha büyük bir yol teşkil ediyor. Tekrar sizlerle birlikte burada olmanın mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Çalışmaların devam etmesini, karşılaştığınız sıkıntılarda da her zaman yanınızda olduğunuzu ve AKP İlçe Başkanlığı olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bildirmek istiyorum.” dedi.

AKP İl Genel Meclis Üyesi Arif Sefercik ise; “Yaklaşık 4,5 yıldan beri sizlerle beraber sıcak ve soğuk demeden hep beraber bu işi çalışarak buralara getirdik. Gerçekten İlçe Başkanımızın söylediği sözler beni çok duygulandırdı. İlk kez bir İlçe Başkanının bakım evine kadar gelip buradaki kardeşlerimizin sorunlarını burada dile getirmek beni şahsen çok gururlandırdı.” şeklinde konuştu.

AKP İl Genel Meclis Üyesi Ramazan Bostancı şunları söyledi; “Arkadaşımızın dediği gibi en şanslı kişiler biziz. Bunu açık yürekle söylüyorum. Bizim göğsümüzü kabartıyorsunuz. Siz bizim baş tacımızsınız. Köylerimiz ne kadar güzel oluyorsa
bunlar sizin sayenizde oluyor. Çok teşekkür ediyorum.”

Yol İş Sendika Çaycuma Temsilcisi Ekrem Bilgin ise şöyle konuştu; “İlçe Başkanımız buraya geldiği için bizi çok onurlandırdı. Bunları duydum ve gurur duydum. Desteğini arkamızda olduğunu bilmek güzel bir şeydir. İnşallah sıkıntılarımızda da yanımızda olur. Bizler yanınızdayız. Bu ekip ve bu şantiye şefi sizde bu irade olduğu sürece Çaycuma’da değil Zonguldak’ta il ve ilçelerine biz hizmet götürmeye hazırız.”Haber: CUMA
Hit: 1494 

 

 

 

www.caycuma.org

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

© Yasal Uyarı