..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 15.9.2021 14:46:03

İl Tarım ve Orman Müdürü Çataklı’dan OSB ziyareti - 0

Organize Sanayi Bölgesinde işletmelerde ziyarette bulundu.Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


İl Tarım ve Orman Müdürü Çataklı’dan OSB ziyareti

Zonguldak il Tarım ve Orman Müdürü Cemalettin Çataklı beraberinde Çaycuma ilçe Tarım ve Orman Müdürü Coşkun Ulutaş ile Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde işletmelerde ziyarette bulundu.

Organize Sanayi Bölgesi İdare binasında Çaycuma OSB Müdürü Özgür Okur’u ziyareti ile başlayan İl Müdürü Çataklı, OSB’nin yapısı ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çataklı burada yaptığı konuşmasında, "Çaycumamızda böyle bir üretim potansiyelinin olması gurur verici, işletmelerin üretim ile birlikte yörede istihdam sağlaması da çok önemlidir. Bu vesile ile OSB de bulunan müteşebbislere sizin nazarınızda şahsım ve devletim adına teşekkür ediyorum. Ayrıca Coronavirüs pandemisinin insanları esir aldığı bu dönemde üretim ayrıca önem kazanmıştır. Kurumumuz ve devletimiz bu tür üretim yapan işletmelerin her zaman yanında ve destekçisidir" dedi.

Aynı zamanda Çaycuma Tarıma Dayalı Sera OSB'nin de Müdürlüğünü yürüten Özgür Okur, alt yapı çalışmasına başlayan Sera OSB çalışmaları ile ilgili bilgiler de verdi. Daha sonra bölge içinde yer alan Trouw Nutrition premiks fabrikası ziyaret edildi. Yem fabrikalarına premiks (vitamin ve protein karışımı) üretimi yapan fabrikayı gezen il Müdürü Cemalettin Çataklı ve İlçe Müdürü Coşkun Ulutaş'a burada yapılan çalışmalar hakkında fabrika yetkilisi Doğanay Kalaycı bilgi verdi.

Fabrika ziyaretlerine Seher Mensucatı ziyaretle devam eden il Müdürü Çataklı ve İlçe Müdürü Ulutaş, fabrika yetkilisi Mete Yıkılmaz'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yaptığı ziyaretlerde ilgiden ve çalışmalardan dolayı teşekkür ederek memnuniyetini belirten İl Tarım ve Orman Müdürü Cemalettin Çataklı, Çaycuma OSB ziyaretini tamamladı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Çataklı’dan OSB ziyareti

İl Tarım ve Orman Müdürü Çataklı’dan OSB ziyareti

İl Tarım ve Orman Müdürü Çataklı’dan OSB ziyareti

İl Tarım ve Orman Müdürü Çataklı’dan OSB ziyaretiHaber: CUMA
Hit: 220


 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı