..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 27.7.2021 11:46:46

Yaptığım paylaşımın tamamen arkasındayım... - 0

İlçe Başkanı Ersin Akyüz sessizliğini bozdu.


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Yaptığım paylaşımın tamamen arkasındayım...

Ak Parti İlçe Başkanı Birol Yiğit ile Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu'nu hedef alarak yaptığı Cumhur İttifakı ile ilgili paylaşımın ardından görevden alınan MHP Çaycuma İlçe Başkanı Ersin Akyüz sessizliğini bozdu.

Geçtiğimiz günlerde MHP Çaycuma İlçe Başkanı Ersin Akyüz ilçede Cumhur İttifakı ortağı olan Ak Parti'nin Çaycuma'da ittifak ruhuna göre adım atılmadığını beyan etmiş ve Ak Parti İlçe Başkanı Birol Yiğit ile Milletvekili Ahmet Çolakoğlu'nu hedef almıştı.

İL BAŞKANI YAZIYI KALDIR, GÖREVDEN ALINIRSIN DEDİ

Bu paylaşımının ardından MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan Akyüz, "Görevden alınmadım, istifa ettim" dedi. Akyüz açıklamasını şöyle devam etti. "Yaptığım paylaşımın tamamen arkasındayım ki onda da bir şey yok ittifaka uygun davranmaya davet ettim. Bu nedenle İl Başkanımız Varol Demirköse ile telefonda konuştuk yazıyı kaldır yoksa görevden alınırsın genel merkez bu konularda hassas dedi. Bende kaldırmayacağımı belirtip istifamı verdim. Bayramın 4. günü kendisi ile konuşarak ertesi gün gelmesini ve istifa dilekçemi yazılı olarak da almasını istedim. Henüz gelmedi.”Haber: CUMA
Hit: 716


 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı