..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 18.11.2020 20:04:53

Ensar Vakfı 45 adet tableti teslim etti - 0

45 adet tableti Çaycuma MEB'e teslim ettiBu Haberi Facebook'ta Paylaş


Ensar Vakfı 45 adet tableti teslim etti

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi pandemi süresince bağışçıların destek vermesiyle başlattıkları kampanya çerçevesinde 45 adet tableti İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim etti.

Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Adem İnam, Korona virüs salgını döneminde öğrencilerin eğitim ve öğretimden mahrum bırakmamak için başlattıkları kampanya dolayısıyla hayırsever destekçilerin bağışlarıyla alınan 45 adet tableti İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş'a teslim ederek, kampanya dolayısıyla desteklerini esirgemeyen bağışçılara teşekkür etti.

Başkan İnam, "Hiçbir öğrencimiz eğitimden mahrum kalmasın diye Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi olarak pandemi sürecinde eğitimin uzaktan eğitim şeklinde yapılmasından dolayı, ilçemizde tableti olmaması nedeniyle EBA ve ZOOM üzerinden yapılan canlı derslere erişim sağlayamayan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilmek üzere 45 (kırkbeş) adet tableti Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ettik. Bizlere destek olarak bağışlarda bulunan tüm bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covit-19 salgınından bir an önce ülke olarak kurtulmamız ümidiyle maske, mesafe ve hijyene dikkat edelim" şeklinde konuştu.

Ensar Vakfı 45 adet tableti teslim ettiHaber: CUMA
Hit: 916 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı