..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 14.10.2020 20:41:49

İlçe Müdüründen KARAYİLMAZ'a Brifing - 0

Teşekkür ettiler


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


İlçe Müdüründen KARAYİLMAZ'a Brifing

Gökçebey ilçesinde 24.03.2020 tarihinde o günkü İlçe Kaymakamı Oğuzhan Erdi ATAK tarafından başlatılan ve şu anki Kaymakamımız Ömer Övünç KOŞANSU tarafından devam ettirilen 16000 metre beton yol çalışmaları bir hafta içerisinde bitirilecektir.

Yedi aydır beton yol çalışması için köylere mütemekkin olduklarını söyleyen İlçe Özel İdare Müdürü İzzet TURPCU Sayın Genel Sekreterimiz son on yılda ilçemize 135.000m2 parke dağıtıldı bu sene yedi ayda yapılan beton yolun parke karşılığı 54.000m2 dir. Beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Karayilmaz'a Aliusta Köyü imamı Naim Ertürkten teşekkür kış ayında traktörle cenazelerini çıkarttıkları yolun yapımında desteklerinden dolayı İl özel İdaresi Genel Sekreterine ve tüm emeği geçenlere duacıyız dedi.

kış ayında mezarlığa çamurdan kardan kato ve traktörle cenazelerimizi çıkarmakta çok zorlanıyorduk şimdi yolumuz betonlandı köylümüz artık mezarlığa rahat rahat çıkabiliyoruz dedi. Genel Sekreter Ahmet KARAYILMAZ’DA Beton Yol Çalışmasını başlatan Kaymakam Oğuzhan Erdi ATAK'a işi devam ettiren İlçe Kaymakamımız Ömer Övünç KOŞANSU’ya ve yedi aydır işi bir fiil takip eden İlçe Müdürümüz İzzet TURPCU’ya Gökçebey İl Genel Meclisi Üyelerimize Şantiye Şefi ve çalışanlarımıza köy muhtarlarımıza teşekkür ederim dedi.

İlçe Müdüründen KARAYİLMAZ'a BrifingHaber: CUMA
Hit: 1531 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı