..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 17.5.2020 01:01:34

ADD Genclik marşını okumaya davet etti - 0

Okumaya davet etti


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


ADD Genclik marşını okumaya davet etti

Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları Başkanlığı halkı balkonlarda İstiklal Marşı ve Genclik marşını okumaya davet etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda halka anlamlı bir çağrıda bulundu.
Derneğin Gençlik Kolları Başkanı Egemen Babaloğlu, bayramı coşkuyla kutlayacaklarını belirterek “Bu yıl Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919 'da Samsun'a çıkışının ve ulusal mücadelemizin başlangıcının 101'inci yıl dönümünü kutluyoruz. Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları Başkanlığı olarak, evlerimize kapandığımız bu günlerde "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı"nı coşkuyla kutlamak adına sizlere bir çağrı da bulunuyoruz.19 Mayıs Salı günü saat tam 19.19’da balkonlarımıza ve pencerelerimize çıkıp, ellerimizde bayraklarla sizleri İstiklal Marşı'nı ve Gençlik marşımızı okumaya davet ediyoruz.
Mustafa Kemal Atatürk’ün ulusal mücadelemizi başlattığı bugünde, tüm halkımızı ulusal bir bütünlük ve birlik içersinde olmaya çağırıyoruz” dedi.

ADD Genclik marşını okumaya davet ettiHaber: CUMA
Hit: 847 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı