..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 13.5.2020 14:51:31

SEFERLER BAŞLIYOR - 0

Seferler başlıyor


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


SEFERLER BAŞLIYOR

Türk Hava Yolları Zonguldak İstanbul seferlerine 28 Mayıs tarihinden itibaren başlıyor. Seferler Salı, Perşembe ve Pazar günü yapılacak. Bilet satışları başladı.

Yine Zonguldak – Almanya arasında ise Corendon Hava Yolları tarafından seferlerin 24 Haziran’da başlatılması planlanıyor. Almanya Münster- Zonguldak arasında yapılacak seferler için bilet satışları başlarken ilk etapta haftada bir sefer yapılacağı açıklandı.

Z Haber’e konuşan Zonguldak Havaalanı Müdürü, Türk Hava Yolları’nın Zonguldak İstanbul seferlerine 28 Mayıs Corendon Hava Yolları’nın ise 24 Haziran’da seferlere başlamasının planlandığını söyledi. Daha önce başlayacağı duyurulan Zonguldak- Düsseldorf arasındaki uçuşlar ve firmalarla ilgili kesinlik kazanan bir durum olmadığını gelişmeye göre kamuoyunun bilgilendirileceğini söyledi.

Havaalanında pist uzatma alt yapı çalışmalarının devam ettiğini belirten Havalimanı Müdürü, uçuşlara engel bir durumun olmadığını belirterek; “Biz tüm tedbirleri alarak geçen yıllarda olduğu gibi hizmet vermeye hazırız. Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde çizilen plan dahilinde tedbirlerimizi alıyoruz” dedi.Haber: ZHABER
Hit: 13827 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı