..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 14.1.2020 21:58:17

BAKANLIK MÜŞAVİRİ ÇAYCUMA' DA - 0

Çaycuma'da Seminerler verdi


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


BAKANLIK MÜŞAVİRİ ÇAYCUMA' DA

Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri eğitimci yazar Dursun Ali Taşçı Çaycuma'da Seminerler verdi.
Ensar Vakfı Çaycuma şubesinin organize ettiği programlar için çaycuma'ya gelen Taşçı Çaycuma Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile buluştu.
Fen Lisesi 11. ve 12. Sınıf öğrencilerine okul konferans salonunda İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Çaycuma Müftülüğü Ömer Halisdemir Öğrenci Yurdu konferans salonunda öğrencilerle buluşan Taşçı öğrencilere "Namazda Diriliş" adlı söyleşi yaptı.Kendisinin yazar olmasının yanı sıra öğretmen olmasından da öğrenciler pür dikkat kendisini dinlediler.Toplam 350 ögrenci seminere katıldı.
Seminer ile ilgili açıklama yapan Ensar Vakfı Çaycuma şube başkanı Adem İnam Dursun Ali Taşçı hocamız Milli Eğitim Bakanlığı müşavir'idir. Bizleri kırmayarak bugün bizlerle beraber olabilmek için ilçemize gelmiştir. Öğrencilerimizin yarıyıl tatiline gireceği son hafta böyle bir program gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz Cuma günü karne alarak iki haftalık bir tatile girecekler buradan bütün öğrencilerimize iyi tatiller dileyerek programa katılan tüm misafirlere teşekkür etti.
Program sonunda İlçe milli eğitim müdürü İsmail Baş' ı
ziyaret ettiler.

BAKANLIK MÜŞAVİRİ ÇAYCUMA' DA

BAKANLIK MÜŞAVİRİ ÇAYCUMA' DA

BAKANLIK MÜŞAVİRİ ÇAYCUMA' DA

BAKANLIK MÜŞAVİRİ ÇAYCUMA' DAHaber: CUMA
Hit: 2011 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı