..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 5.11.2019 12:33:29

Çaycuma TSO Fen Lisesi'nden Tubitak 4006 Şenliği Gerçekleşti - 0

Tubitak şenliği


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Çaycuma TSO Fen Lisesi'nden Tubitak 4006 Şenliği Gerçekleşti

Çaycuma TSO Fen Lisesi ''TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı'' etkinliği gerçekleştirdi.
Okul Müdürü İsmail Ertop ve Proje Sorumlusu Fatih Eroğlu koordinatörlüğünde yapılan bilim fuarına öğretmen ve öğrencilerin birlikte hazırlamış olduğu 12 branştan 22 proje okul bahçesinde sergilendi.

Bilim Fuarına Kaymakam Muharrem COŞGUN, İlçe Milli Eğitim Müdürümü İsmail BAŞ, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Coşkun ULUTAŞ, Çaycuma TSO Başkanı Zekai KAMİTOĞLU, Çaycuma TSO Meclis Başkanı Ergün ECE ve Yönetim Kurulu Üyeleri Serhat DERELİ, Deniz SARAÇ, Ali KARAKAŞ, Aytekin PEKDEMİR , Ak Parti İlçe Başkanı Veysel Karani DOĞANCI, CHP İlçe Başkanı Şeref KÖKTÜRK , okul müdürleri, öğrenci velileri sergiye katılıp açılışı gerçekleştirdiler. İlçe merkezindeki okullardan öğrencilerin de ziyaretçi olarak katıldığı Bilim Fuarı çok beğeni topladı ve başarılı bulundu. Sergide öğretmen ve öğrencilerin düzenlediği 'Araştırma Projeleri' , 'Robotik Kodlama' ve 'Tasarım Projeleri' sergilendi.

Proje Sorumlusu Fatih Eroğlu, ''Bu etkinlikle bir çok amacı hedefledik. Amacımız sadece proje üretmek değil, üretilenin diğer öğrenci yaş grupları tarafından görülmesi ve örnek alınması olup yapılan çalışmaların etkisinin daha da yayılması sağlanmıştır.'' dedi.

Bu projede emeği geçenlere Kaymakam Muharrem COŞGUN, İlçe Milli Eğitim Müdürümü İsmail BAŞ ve diğer katılımcılar tarafından başta Okul Müdürü İsmail ERTOP, tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür edildi.Haber: CUMA
Hit: 739 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı