..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 15.8.2019 23:53:36

İKİNCİ İSMAİL HAKKI DURDU FUTBOL TURNUVASININ  ŞAMPİYONU ÇALCASPOR!  - 0

İsmail Hakkı Durdu anısına bu yıl ikincisi düzenlenen


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


İKİNCİ İSMAİL HAKKI DURDU FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU ÇALCASPOR!

Perşembe Belediyespor Kulübünün merhum Başkanı İsmail Hakkı Durdu anısına bu yıl ikincisi düzenlenen 15 takımın katıldığı futbol turnuvasında Çalçaspor takımı şampiyon oldu.
23 Haziran 2019 tarihinde başlayan futbol turnuvası, 14 Ağustos 2019 Pazar günü saat 17.15’de oynanan final maçıyla sona erdi. Calçaspor ile Muharremşahspor takımları arasında oynanan final maçını Çalcaspor takımı 3-1 kazanarak kupayı kaldırdı.

Perşembe sahasında oynanan final maçını Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, İl Genel Meclisi üyesi ve eski GMİS Başkanı Ramis Muslu, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Yönetim Kurulu üyesi Bünyamin Bostancı, Perşembe Jandarma Karakol Komutan Vekili, takımların yöneticileri ile kalabalık bir taraftar grubu izledi.

Çekişmeli geçen final maçında ilk yarı 1-1 berabere sona erdi. İkinci yarının sonlarına doğru Çalcaspor 1 gol daha kaydederek rakibi karşısında 2-1 öne geçti. Golün ardından Çalçaspor taraftarlarının küfürlü tezahüratları üzerine Muharremşahspor taraftarları ile Çalçaspor taraftarları arasında arbede çıkınca güvenlik güçleri olaylara müdahale etti. İstenmeyen olayların devam etmesi üzerine maçın hakemi müsabakaya 15 dakika süreyle ara verdi. Güvenlik güçlerinin taraftarları zorlukla sakinleştirmesi üzerine maç uzatmalarla yeniden devam etti. Müsabakanın son saniyelerinde bir gol daha kaydeden Çalçaspor, final maçını 3-1 kazanarak turnuvanın şampiyonu ve kupanın sahibi oldu.
Müsabakanın ardından düzenlenen ödül töreninde ilk 3 takıma , gol kralına ve en iyi kaleciye ödülleri takdim edildi. Çalçaspor takımına şampiyonluk kupası Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam tarafından takdim edildi. İkinci olan Muharremşahspor takımına CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk, üçüncü olan takım Koramanlarspor’a da Ramis Muslu tarafından kupaları verildi.
Turnuvanın en iyi kalecisi Muharremşahsporlu Sadık Durdu seçilirken, turnuvanın gol kralı ise Keçecioğluspor takımından Feyyaz Bilgin oldu. Ayrıca birinci olan takım Çalcaspor 3.500 TL, ikinci olan takım Muharremşahspor’da 1.000 TL para ödülü kazandı.

Turnuva finalinin ardınadan konuşma yapan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “ Perşembe Belediyespor Kulübünün merhum Başkanı İsmail Hakkı Durdu anısına bu yıl ikincisi düzenlenen ve artık geleneksel hale getirdiğimiz turnuvamıza maddi manevi her türlü katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Şampiyon olan takımımızı ve ikinci olan takımımızı da tebrik ediyorum. Ufak tefek tartışmalar olsa da çok güzel bir final maçı oldu. İnşallah gelecek sene tekrar bu turnuvayı devam ettirmek işitiyoruz. Hepinizi tekrar kutluyor, hayırlı olsun diyorum. “ şeklinde konuştu.

Perşembe Belediye Spor Kulübü Başkanı Teoman Koç,da yaptığı açıklamada;
Perşembe Belediye Spor yönetimi olarak Çalcaspor’u tebrik ettiklerini ifade ederek, “Perşembe Belediye Başkanımız İsmail İnam'a ayrıca turnuvamıza katılan bütün takımlarımıza, maddi ve manevi yardımcı olan tüm dostlarımıza final müsabakasında bizi yalnız bırakmayan CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk'e, CHP İl Genel Meclis Üyesi Ramis Muslu'ya, Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir ve Bünyamin Bostancı'ya her zaman mutluluğumuzu paylaşıp ortak olan her şartta yanımızda olan Perşembe halkımıza yönetimimiz ve şahsım adına çok teşekkür ederim" dedi.

İKİNCİ İSMAİL HAKKI DURDU FUTBOL TURNUVASININ  ŞAMPİYONU ÇALCASPOR!

İKİNCİ İSMAİL HAKKI DURDU FUTBOL TURNUVASININ  ŞAMPİYONU ÇALCASPOR!

İKİNCİ İSMAİL HAKKI DURDU FUTBOL TURNUVASININ  ŞAMPİYONU ÇALCASPOR!Haber: CUMA
Hit: 953 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı