..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 7.2.2019 16:14:33

Çomranlı İlkokulu Avrupa Okulu Oldu - 0

Çomranlı İlkokulu Avrupa Okulu Oldu


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Çomranlı İlkokulu Avrupa Okulu Oldu

Çomranlı İlkokulu eTwinning School (Avrupa Okulu) oldu.
Çomranlı İlkokulu´na, eTwinning Uluslararası Destek Servisi tarafından “eTwinning School (Avrupa Okulu) tabelası ve teşekkür belgesi" verildi.

Tabela ve teşekkür belgesi Kaymakamımız Sayın Serkan KEÇELİ tarafından Okul Müdürü Hakan KADI´ya takdim edildi. Bu tabela ve teşekkür belgesi ilçemizde ilk ve tek olma özelliğini taşıyor.

Okul Müdürü Hakan KADI başkanlığında yürütülen proje kapsamında bu tabela ile Çomranlı İlkokulu Avrupa’da ki kaliteli okullar ağının bir parçası olarak tanınacak.

Ödüllendirilen okula yönelik birçok faydalar barındıran bu projede; okulların diğer okul yönetimleriyle iletişime geçmesini ve okulların görünürlüklerinin artmasını sağlayacaktır. Seçilen okullar, kendi ülkelerindeki ve yurtdışındaki diğer okullarla karşılaştırıldığında kendi okullarının durumunu görebilecek ve aynı zamanda diğer okulların da eTwinning projesi yapmasını teşvik edecektir.

eTwinning okulu olarak seçilen okula plaket, bayrak, sertifika, web sitesi için dijital rozet, bültende yer alma gibi ödüllerin verilmiştir. Bu girişimde eTwinning okulu olarak seçilen okullar, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında uluslararası toplantılara davet edilmesi planlanmaktadır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Çomranlı İlkokulu İdarecileri ve proje yürütücülerini tebrik ederiz.

Çomranlı İlkokulu Avrupa Okulu Oldu

Çomranlı İlkokulu Avrupa Okulu Oldu

Çomranlı İlkokulu Avrupa Okulu Oldu

Çomranlı İlkokulu Avrupa Okulu OlduHaber: CUMA
Hit: 1870 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı