..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 3.1.2019 17:04:06

Muhtar adayından ilginç propaganda - 0

Video kliple seçim çalışmalarına başladı


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Muhtar adayından ilginç propaganda

Çaycuma’ya bağlı Esenlik Köyünde muhtar adaylığını açıklayan Sezgin Korkmaz, seçim broşürünün yanı sıra içinde köyünün dronla çekilmiş görüntülerinin de bulunduğu video kliple seçim çalışmalarına başladı

29 Mart’ta yapılacak yerel seçimler yaklaştıkça adayların propaganda çalışmaları da hız kazandı. Propagandada klasik yöntemlerin yanı sıra teknolojik olanaklarla, sosyal medyanın da yoğun olarak kullanılması ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu. Çaycuma’nın Esenlik Köyü Muhtarlığı için adaylığını açıklayan Sezgin Korkmaz’ın, köyden dronla çekilmiş görüntülere de yer vererek yaptırdığı klip büyük ilgi uyandırdı. Değme belediye başkan adaylarına taş çıkartacak profesyonellikte hazırlanan klipte, seçildiği takdirde yapacağı projeleri anlatan Korkmaz, hayata geçireceği projeleri bizzat yerinde gösterdi.

KADINLARI DA YÖNETİME KATACAK

Yakalamış olduğu pozitif enerjiyi herkese yayarak köyünü kalkındırmak istediğini söyleyen Korkmaz, “Akılcı projelerimi seçim gününe kadar anlatacak, mesleğimin bana kavuşturduğu avantajları köyümüz için kullanacağım” dedi. Vaatlerini de sıralayıp, iki azayı kadın yapıp köy yönetimine kadınları ortak edeceğini de söyleyen Korkmaz, “Örnek bir çalışma yürüteceğim. ‘Köy yerinde şu olmaz bu olmaz, köylü bundan anlamaz’ demeyeceğim. Köyümüzün tüm değerlerine sahip çıkacağım” şeklinde vaatlerde bulundu.

Video Klip tasarım: Mikail Çakmak Fotoğrafçılık


Muhtar adayından ilginç propaganda

Muhtar adayından ilginç propaganda

TIKLA İZLE;Haber: CUMA
Hit: 3873 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı