..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 19.5.2017 18:49:54

Tığlı:''Avrupalı Türklerin Sesi'' olduk - 0

POST AKTUEL, Zonguldaklı gazeteci Tığlı'ya emanet


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Tığlı:''Avrupalı Türklerin Sesi'' olduk

Almanya'nın Frankfurt şehrinde yer alan, Avrupa'nın en büyük ve en yaygın Türk Gazetesi olan POST AKTUEL GAZETESİ, Ruhr Bölgesi Temsilciği görevine deneyimli gazeteci Mustafa Tığlı atandı.

Daha öncede, İhlas Medya Grubu'na bağlı TGRT EU Televizyonu ve Türkiye Gazetesi ve Post Gazetesi'nde görev alan Tığlı, aynı zamanda İhlas Haber Ajansı (İHA ) NRW Eyaleti Temsilciliği görevini de yürütüyor.

Tığlı: '' Avrupalı Türklerin Sesi '' olduk
Deneyimli gazeteci yeni görevi ile ilgili şunları söyledi:

'' Post Aktuel Gazetesi, Avrupa'nın en büyük ve en yaygın Türk gazetesi. 10 yıllık tecrübesi ve geniş muhabir ağı ile Avrupalı Türklerin sesi oldu. Herkesime eşit mesafede olan gazete, profesyonel kadrosu ile habercilik anlamında, dün olduğu gibi, bugünde sesiniz olacağız. Cumartesi günü gazetemizin bölge baskısıyla halkımızın haber okumasını sağlamaya devam ediyoruz. Bu görevi bana layık gören tüm büyüklerime teşekkürlerimi sunarım. Allah utandırmasın '' dedi.

Ruhr Bölgesi'nin en çok okunan gazetesi
Baskılı yayıncılık ve görsel yayıncılık alanında deneyimli olan Tığlı, yeni ekibi ile birlikte göreve başladı. Dortmund merkezli bürosuyla, Essen, Düsseldorf, Dortmund, Hamm, Bielefeld, Münster, Recklinghausen, Marl, Herne, Herten, Castrop -Rauxel, Bochum, Gladbeck, Oberhausen, Bottrop, Ahlen, Gelsenkirchen gibi şehirlerde aktif olacak.

Ruhr Bölgesi'nde 75 bin trajı olan POST Aktuel Gazetesi, Avrupa'da 11 bölge aylık olarak basılıyor. Avrupa'nın en büyük dağıtım ağına sahip ve en geniş haberci kadrosuna sahip gazete online olarak da en çok okunan Türk gazetesi. Gazete, okuyucularına posta yolu ve özel dağıtım ile ulaşıyor.Haber: CUMA
Hit: 940 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı