..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 19.5.2017 12:51:02

Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Mezuniyet Coşkusu  - 0

Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinden


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Mezuniyet Coşkusu

Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinden 2016 / 2017 eğitim öğretim yılında mezun olmaya hak kazanan öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen mezuniyet törenine Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Perşembe Karakol Komutanı Remzi Yiğit, Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Müdürü Muhammet Ardıç , öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Muhammet Ardıç : “Değerli öğrencilerimiz, orta öğrenin hayatının sonuna geldik. Bugün buradan mezun olup gidiyorsunuz.

Okulunuzda iyi kötü hatıralarınız vardır. Ama siz hep iyi olan taraflarını hatırlayın. Bu yıl üniversiteyi kazanamadık , yerleşemedik diye üzülmeyin.Önümüzdeki yıllarda çok çalışarak üniversiteyi kazanalım. Ola ki kazanamadık; hangi mesleği yaparsak yapalım, hangi dalda çalışırsak çalışalım en iyi insan, en iyi çırak, en iyi usta biz olalım. Olduğumuzun en iyisi biz olalım.En düzgün insan biz olalım.Benim size en büyük nasihatim, vasiyetim bu olsun.Sizleri ilkokuldan itibaren yetiştiren tüm öğretmenlerinize teşekkür ediyorum ve yolunuz açık olsun diyorum.Bizden tarafı da helal olsun. Hepiniz hakkınızı helal edin.” Diye konuştu. Okul müdürü Ardıç’dan sonra Anadolu Lisesi bölüm birincisi 12 /A sınıfından Ezgi Gider ve Meslek Lisesi bölüm birincisi 12/c sınıfından Sibel Özdemir ile LYS’de en yüksek puan alan Meliha Kiren, öğrenciler adına birer konuşma yaptılar. Ardından okul birincilerine plaket takdimi yapıldı. Okul birincilerinin plaketlerini Karakol Komutanı Remzi Yiğit ve Belediye Başkanı İsmail İnam takdim etti. Ayrıca programa katkılarından dolayı okulun müzik dersi öğretmeni Filiz Dolu’ya Müdür Yardımcısı Alaattin Muslubaş, Çaycumalı rock sanatçısı ve Senkop müzik grubu üyesi Ozan Özdemir’e de Müdür Ardıç tarafından plaket verildi. Okul birincilerinin yaş kütüğüne plaket çakmasından sonra bayrak devir teslim törenine geçildi. Okulun 12.nci sınıf öğrencisi Okan Koraman , bayrağı 11.nci sınıf öğrencisi Bilge Keçeciye teslim etti. Mezun olan öğrencilerin yemin merasiminin de gerçekleştirildiği programda, mezun olan tüm öğrencilere mezuniyet anısına belgeleri okul öğretmenleri tarafından takdim edildi. Mezun olan öğrencilerin hazırlamış oldukları mezuniyet şarkılarının koro halinde söylenmesinin ardından öğrenciler Senkop Müzik Grubunun pop ve rock konseriyle ile doyasıya eğlendiler. Törenin sonunda keplerini havaya fırlatarak mezuniyet coşkusu yaşayan öğrenciler, arkadaşları, velileri ve öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Mezuniyet Coşkusu

Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Mezuniyet Coşkusu

Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Mezuniyet Coşkusu

Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Mezuniyet CoşkusuHaber: CUMA
Hit: 2429 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı