..::
HABERLER::..


 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi: 5 Ekim 2013 Cumartesi - Saat: 17:39

Çaycuma AK Parti’de İlk Aday Adayı - 0

AKP, Çaycuma’da ilk aday adayının başvurusunu aldı.


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Çaycuma AK Parti’de İlk Aday Adayı

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanlığı Aday Adalarının Başvurularını Almaya Başladı.
Önümüzdeki Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için Çaycuma’da ilk aday adayının başvurusu alındı. Yerel Seçimlerde Çaycuma Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylık başvurusunda bulunan Çetin Hotlu’nun başvurusunu AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Av. Vedat Emeksiz aldı.
İlçe Başkanı Emeksiz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Kamuoyuyla paylaştığımız üzere Ak Partimizin 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili aday adaylık başvuru süreci 1 Ekim Salı günü başladı. Bu süreçle ilgili kamuoyunu bilgilendirdik. Bugün de sürecin ilk aday adaylık başvurusunu Çaycuma İlçe Başkanlığımıza almış bulunmaktayız. Ak Partimizin kuruluşundan beri teşkilatlarımızın içinde bulunmuş olan çok sevdiğimiz değerli kardeşimiz Çetin ağabeyimiz Çaycuma Belediye Meclis üyesi olması için aday adaylık başvurusu söz konusu olmuştur. Geçtiğimiz günlerde partimize gelerek gerekli olan evraklar hakkında bilgi almış. Evrakları tamamlayarak bugün itibariyle başvurusunu resmi olarak tamamlamıştır. Biz kendisine hayırlı olsun diyoruz. İnşallah, Ak Partiye hizmet etmek ülkemize hizmet etmektir. Zaten biz Çetin ağabeyimizi yıllardır biliyoruz, partimize hizmet eden bir arkadaşımız. Girmiş olduğu yolda kendisine başarılar diliyoruz. ”
Çaycuma Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylık başvurusunda bulunan Çetin Hotlu ise; “2002’den beri Zonguldak İl Başkanlığında görev yaptım. 2012’nın 8.ayının 14’ünde TTK Üzülmez müessesinden emekli oldum. Çaycuma’ya yerleştim. Belediye Meclis Üyeliği için Çaycuma İlçe Başkanlığımıza başvuruda bulundum.” şeklinde konuştu.

TIKLA İZLE;Haber: CUMA
Hit: 4213 

 

 

 

www.caycuma.org

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

© Yasal Uyarı